O nás...

 

Vítejte v Diane kadeřnictví..

Diane kadeřnictvíNaším cílem je tvorba účesu v souladu s Vaší osobností a stylem. Respektujeme Vaše přání, proto je naším sloganem "Jednoduše Vy". Nabízíme klasické i nejnovější střihy pro dámy, pány i Vaše dítka. Je možné přijít i bez objednání. Naše otevírací doba je pondělí až pátek 10,00-19,00. Je možné si domluvit termín mimo otevírací dobu, či o víkendu, budeli to v našich časových možnostech, rády vyhovíme.  

Poradíme Vám s následnou péčí o vlasy 

V kadeřnictví je možné zakoupit profesionální vlasové přípravky, se kterými pracujeme. Preferujeme kvalitní přírodní a zároveň účinnou profesionální vlasovou kosmetiku.

Od firmy KAARAL, doporučujeme řadu MARAES, tato kosmetika má certifikát ECOCERT, což je BIO pro EU. Neobsahuje sulfáty, parabeny, lepek, soli, DEA a další běžně používané chemické složky. Je vhodná také pro alergiky. 

Novinkou je u nás luxusní kosmetika  PAUL MITCHELL, řada AWPUHI WILD GINGER - unikátní pro rekonstrukci vlasů. Také wellness řada s levandulí pro hydrataci, nebo s citronovou šalvějí pro objem je skvělá!

 

Nabízíme bylinné masáže pro zdraví Vašich vlasů i vlasové pokožky

pracujeme s čistými bylinnými esencemi od firmy Young living, vhodné například na problémy s vlasovou pokožkou, proti padání vlasů, stresu..zkrátka bylinky dostanete na "míru". Přijďte vyzkoušet wellness masáž vlasové pokožky, to musíte zažít :-). 

 

Proč zvolit nás?

Naším záměrem je kvalitní práce a Vaše spokojenost. Atmosféra kadeřnictví Diane je komorní a přejeme si, aby čas u nás byl příjemným odpočinkem a relaxací.

Diane kadeřnictví